od: 2012-09-19
suma odsłon: 1652803
ostatnia edycja treści:
2022-08-04 08:38:31
Dziennik zmian - archiwalna wersja artykułu
Kontakt
2015-11-13 13:00 wykonał: Joanna Górka typ akcji: Edycja akapitu artykułu

URBITOR Sp. z o.o.

87-100 Toruń
ul.Chrobrego 105/107

NIP 879-016-89-84

Sekretariat/Biuro Zarządu - Joanna Górka
tel. 056 66 94 301
fax 056 66 04 820
www.urbitor.pl
sekretariat@urbitor.pl

 

 

 

 

Prezes Zarządu – Wojciech  Świtalski
tel. 056 66 94 301
fax 056 66 04 820
w.switalski@urbitor.pl

Dyrektor Biura Zarządu / Kadry - Lidia Worek
tel. 056 66 94 304
l.worek@urbitor.pl

Główna Księgowa – Elżbieta Ryczkowska
tel. 056 66 94 307
ksiegowosc@urbitor.pl

Dyrektor Działu Usług Komunalnych - Jerzy Trzeciakowski
tel. 056 66 94 305
j.trzeciakowski@urbitor.pl

Dyrektor Działu Technicznego - Jan Szydłowski
tel. 056 66 94 309
j.szydlowski@urbitor.pl

Dyrektor Działu Handlowego – Adam Olender
tel. 056 66 94 326
a.olender@urbitor.pl

Z-ca Dyrektora Działu Handlowego – Wojciech Klabun
tel. 056 66 94 337
w.klabun@urbitor.pl

Dyrektor Działu Przewozów – Wiesław Wudarski
Dyspozytor - Roman Truś
tel. 056 66 94 312
transport@urbitor.pl

Z-ca Dyrektora Działu Usług Komunalnych - Jacek Wojciechowski
tel. 056 66 94 444
j.wojciechowski@urbitor.pl

Kasa – Ewa Mokwińska (czynna pn.-pt. 7.00 – 11-00)
tel. 056 66 94 302

Centrala
tel. 056 66 94 300
 

utworzono: 2012-11-27 08:52 przez: Wojciech Klabun
wyedytowano: 2015-11-13 13:00 przez: Joanna Górka 
aktywne od dnia: 2012-11-27 08:52
ilość odsłon podstrony: 1179
repozytorium zmian
drukuj  
Aktualna wersjaRepozytorium artykułu