od: 2012-09-19
suma odsłon: 383264
ostatnia edycja treści:
2017-04-04 21:27:14

Kontakt

URBITOR Sp. z o.o.

87-100 Toruń
ul.Chrobrego 105/107

NIP 879-016-89-84

Sekretariat/Biuro Zarządu
tel. 056 66 94 301
fax 056 66 04 820
www.urbitor.pl
sekretariat@urbitor.pl

 

 

 

 

Prezes Zarządu – Wojciech  Świtalski
tel. 056 66 94 301
fax 056 66 04 820
w.switalski@urbitor.pl

Dyrektor Biura Zarządu / Kadry - Lidia Worek
tel. 056 66 94 304
l.worek@urbitor.pl

Główna Księgowa – Bożena Grodecka
tel. 056 66 94 307
ksiegowosc@urbitor.pl

Księgowa - Ewa Mokwińska
tel. 056 66 94 307
ksiegowosc@urbitor.pl

Specjalista ds. Płac - Joanna Górka
tel. 056 66 94 301
sekretariat@urbitor.pl

Dyrektor Działu Handlowego – Adam Olender
tel. 056 66 94 326
a.olender@urbitor.pl

Dyrektor Działu Giełdy – Marek Suryn
tel. 056 66 94 484
m.suryn@urbitor.pl

Dyrektor ds. Rozwoju – Wojciech Klabun
tel. 056 66 94 337
w.klabun@urbitor.pl

Dyrektor Działu Usług Komunalnych - Jerzy Trzeciakowski
tel. 056 66 94 305
j.trzeciakowski@urbitor.pl

Z-ca Dyrektora DUK ds. Transportu - Wiesław Wudarski
tel. 056 66 94 312
transport@urbitor.pl

Dyrektor Działu Technicznego - Krzysztof Buława
tel. 056 66 94 309
k.bulawa@urbitor.pl

Kasa - 56 66 94 302

Pełnomocnik ds. Zamówień Publicznych - 56 66 94 484

utworzono: 2012-11-27 08:52 przez: Wojciech Klabun
wyedytowano: 2016-11-17 14:41 przez: Joanna Górka 
aktywne od dnia: 2012-11-27 08:52
informację wytworzył 0000-00-00
ilość odsłon podstrony: 1931
repozytorium zmian
drukuj