od: 2012-09-19
suma odsłon: 1708900
ostatnia edycja treści:
2023-02-03 08:16:23

Kontakt

URBITOR Sp. z o.o.

87-100 Toruń
ul.Chrobrego 105/107

NIP 879-016-89-84

Sekretariat/Biuro Zarządu

www.urbitor.pl
sekretariat@urbitor.pl

 

 

CENTRALA  TELEFONICZNA - 56 40 00 301

 

Prezes Zarządu - Wojciech Świtalski
w.switalski@urbitor.pl

 

Prokurent
Dyrektor ds. Organizacyjnych - Lidia Worek

tel. 500 118 158
l.worek@urbitor.pl

 

Główna Księgowa - Bożena Grodecka
tel. 512 518 165
b.grodecka@urbitor.pl

 

Dyrektor ds. Sprzedażowych
Kierownik Działu Centrum Targowe - Roman Skibiński

tel. 56 612 02 67 / kom. 690 940 096
r.skibinski@urbitor.pl

 

Dyrektor ds. Inwestycji i Rozwoju
Kierownik Działu Usług Komunalnych - Jolanta Wolańska

tel. 690 820 014
j.wolanska@urbitor.pl
dir@urbitor.pl

 

Kierownik Działu Targowisk - Karol Maria Wojtasik
tel. 690 820 071
k.wojtasik@urbitor.pl

 

Kierownik Działu Giełdy - Marek Suryn
tel. 512 118 968
m.suryn@urbitor.pl

 

Kierownik Działu Dworca Kolejowego - Adam Olender
tel. 501 259  034
a.olender@urbitor.pl

 

Kierownik Działu Technicznego - Krzysztof Buława
tel. 535 481 181
k.bulawa@urbitor.pl

 

Księgowość
tel. 56 40 00 307
tel. 56 40 00 312
ksiegowosc@urbitor.pl

 

Parkingi
Katarzyna Kamińska tel. 692 371 615
k.kaminska@urbitor.pl
Arkadiusz Kryger tel. 606 228 235

 

Główny Specjalista ds. Kadr - Małgorzata Kłobukowska
tel. 690 010 093
m.klobukowska@urbitor.pl

 

Specjalista ds. Płac - Anna Fryndt
tel. 690 010 024
a.fryndt@urbitor.pl


Koordynator ds. Dostępności - Joanna Górka
tel. 504 158 936
j.gorka@urbitor.pl

 

Administracja Cmentarzy Komunalnych w Toruniu
tel. (56) 66 44 088
bok@torunskiecmentarze.pl
administracja@torunskiecmentarze.pl

 

Kasa
tel. 690 020 059
b.switajska@urbitor.pl

 

Zamówienia publiczne
tel. 690 820 014
zam.publiczne@urbitor.pl

 

 

utworzono: 2012-11-27 08:52 przez: Wojciech Klabun
wyedytowano: 2022-10-21 10:14 przez: M S 
aktywne od dnia: 2012-11-27 08:52
ilość odsłon podstrony: 6152
repozytorium zmian
drukuj